חומר מקצועי להסברה, הדרכה וייעוץ

במסגרת הפעילויות של עמותת אלצהיימר ומחלות דומות בישראל, אנו עוסקים בין השאר גם בהפקה והפצה של חומרי עזר ומידע בנושא המחלה, והטיפול באנשים עם דמנציה. 

לחברי עמותת עמדא יש הטבות ייחודיות על מרבית הפרסומים. להצטרפות לחברי עמותת עמדא טלפנו ל 09-7939318

 

עלון העמותה        

מדי 3 חודשים העמותה מוציאה לאור את עלון עמותת עמדא. העלון כולל מגוון חידושים ומחקרים מקצועיים בנושא דמנציה, מאמרים שונים, פרסומים, ומהנעשה בעמותה. בעלון מתפרסם מידע לגבי זכויות החולה ובני המשפחה, וניתן להשיג את קובץ המאמרים בנושאים השונים במשרדי העמותה. כמו כן קיים תקציר של עלון העמותה בשפה האנגלית. כותרות הנושאים המופיעים בעלון מתפרסמות גם באתר העמותה 

 www.emda.org.il. לחברי העמותה נשלח העלון באופן קבוע.

 

"אלצהיימר- המדריך המלא לחולים ולבני משפחותיהם" –מאת  עמותת עמדא. לראשונה בארץ, "מורה נבוכים"  ובו מידע עדכני בתחומים שונים, כגון: מהי דמנציה ומהי מחלת אלצהיימר ושלביה, טיפול תרופתי וסיעודי, זכויות החולה וקרוביו ועוד. המדריך כולל  פירוט כתובות ומספרי טלפון של  מסגרות  הטיפול השונות , מרפאות  איבחון, וכתובות לסיוע. המדריך ניתן להורדה למחשב ללא תשלום וניתן לקבלו מודפס בעלות משלוח או ללא עלות דרך אנשי הקשר של העמותה ברחבי הארץ.

 

מידעון אלקטרוני חודשי- בכל חודש עמותת עמדא מפיצה מידעון אלקטרוני. המידעון כולל מידע על מחקרים מקצועיים בנושא דמנציה, מאמרים הכוללים עצות לבני משפחה של חולי דמנציה, מידע על פרויקטים שונים ברחבי העולם עבור חולי דמנציה ובני משפחותיהם ומידע על פעילויות עמותת עמדא. 

הקו החם 8889*

אוזן קשבת וייעוץ לבני משפחה ולחולים. ניתן להתקשר מכל טלפון.

—– המדריך המלא —–

המדריך המלא למחלת האלצהיימר

לפניכם רשימה של סימנים נפוצים לדמנציה.

—– עקבו אחרינו —–